FIRMA DOMASZ

 

 

 

 

 

ZAMAWIANIE, PŁATNOŚCI I WYSYŁKA

 

Zamówienia przyjmujemy w biurze, przy ulicy Marksa 11/1 w Bartoszycach (pawilon w głębi podwórza - po lewej stronie budynku mieszkalnego). Dane i treści, które posłużą do wykonania państwa zamówienia, prosimy dostarczać w postaci cyfrowej (pliki: notatnika, Word'a, OpenOffice'a, CorelDraw wersja do X4, fotografie w rozdzielczości 300 dpi lub więcej).

Dane dostarczone w postaci cyfrowej, znacznie przyspieszą realizację zamówienia oraz pozwolą na uniknięcie błędów.

Zawsze pobieramy zaliczkę w wysokości minimum 30% wartości zamówienia.

 

ZAMAWIANIE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU

FIRMY mogą składać zamówienia wysyłając je e-mailem. Korzystając z naszych usług poraz pierwszy, płatność za usługę musi być uiszczona przed wysłaniem gotowego wyrobu. W dalszej współpracy wystawiamy faktury przelewowe z 14-dniowym terminem płatności.

KLIENCI PRYWATNI mogą również składać zamówienia wysyłając je e-mailem. Warunkiem takiej formy zamówienia jest przelanie na nasze konto 30% zaliczki. Numer konta prześlemy w naszym mailu potwierdzającym przyjęcie Państwa zamówienia.

Nie przyjmujemy zamówień przez telefon, ze względu na liczne błędy w treści takich zamówień oraz brak weryfikacji po której stronie była przyczyna błędu.

W e-mailach z zamówieniem bardzo prosimy o podawanie numeru telefonu kontaktowego.

 

WYSYŁKA: Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Istnieje możliwość wysłania przesyłki w inny sposób, jednakże nie ponosimy wtedy odpowiedzialności za ewentualne kłopoty.